Deze unieke Bun, gemaakt van luchtig deeg , is dé veelzijdige basis voor de lunch óf dinerkaart. Voorgebakken, maar snel af te bakken of te grillen. Ideaal als panini te gebruiken. De pidesto Bun heeft een ambachtelijke uitstraling met dunne korst en leent zich perfect voor luxe lunchbroodjes of als verassende Burger Bun.
4 x 9 stuks
6-8 min, 180˚C
Wit
100 gram
500278
Om iedere horecaondernemer in Nederland en België te laten genieten van Bussing Brood, zijn onze broden te koop bij diverse horeca groothandels. Klik op de logo’s om te zien hoe het assortiment er bij de groothandel uitziet. En neem bij vragen gerust even contact op met ons salesteam.
Bij Bussing houden we niet van gladde verkooppraat of dingen mooier maken dan ze zijn. Dat zit niet in ons DNA. Wij zijn 'gewoon' bakkers met een grote liefde voor karakteristiek brood die ook heel goed snappen wat er in de horeca gebeurd. De beste manier om mensen te overtuigen van de Bussing kwaliteit is dan ook zelf proeven. Daarom bieden we iedereen met interesse in ons brood de mogelijkheid om een sample aan te vragen. Wel zo makkelijk voor ondernemers die nog meer te doen hebben.